Aktuálne pracovné ponuky:

Elektrotechnik

TOMLUX, s.r.o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce: Slovensko

Nitriansky kraj

okres Nové Zámky

kontaktné údaje: zkapacskova@tomlux.sk   tel.: 035/641 10 63, +421 903 315 550

Dátum nástupu: dohodou

Pracovný pomer na neurčitý čas, resp. práca na živnosť

Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce

– elektroinštalačné práce,

– rozvody svetelné, zásuvkové, káblovanie

– montáž svietidiel

– montáž bleskozvodov

– zapájanie rozvodných skríň

– čítanie technickej dokumentácie

– montáž verejného osvetlenia, rozhlasu a podobne

Informácie o výberovom konaní

Osobné dokumenty (životopis, platné osvedčenie elektrotechnika §22 alebo §23 a pod.) môžete posielať mailom, poštou resp. osobne. Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Pracovné miesto vhodné aj pre Ukrajincov

Ponúkané výhody

– VÝŠKA MZDY ZÁVISÍ OD SKÚSENOSTÍ A ZRUČNOSTÍ UCHÁDZAČA

– príplatky ku mzde

– 1x ročne rekreačný pobyt

– pravidelné školenia v odbore

– práca v stabilnej spoločnosti a mladom kolektíve

– práca v pracovnom čase od 07:00 do 15:30

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie : Stredné odborné vzdelanie alebo Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe : aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť, samostatnosť, technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

– odborná spôsobilosť podľa zákona 508/2009 Z.z §22 (resp. §23) je podmienkou

– vodičský preukaz B – je podmienkou

– vodičský preukaz BE – je výhodou

– preukaz obsluhy vysokozdvižnej plošiny – je výhodou

Osobnostné predpoklady

spoľahlivosť